Sbv Perfect River View

  • 120 m²
  • 1 sovrum
  • 2 badrum
  • 4 gäster
  • 2 sängar

Lägenheten Sbv Perfect River View OOporto med 2 sovrum ligger mindre än 13 minuters promenad från Sao Francisco-kyrkan och erbjuder närhet till tågstationen São Bento, som ligger cirka 2 km bort. Den 120 m² stora lägenheten har en terrass och ligger i stadens centrum.

På det här boendet har gästerna tillgång till balkong, terrass och kök, tillsammans med tvättmaskin. I lägenheten finns en bidé, en duschkabin och en separat toalett för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badmössor och handdukar.

Lägenheten Sbv Perfect River View erbjuder också ugn och diskmaskin i ett utrustat kök för gästernas bekvämlighet.

Den här lägenheten ligger i distriktet União de Freguesias do Centro och på gångavstånd från Zona Ribeirinha. 2 km från lägenheten Sbv Perfect River View hittar du Centrum för portugisiskt fotografi. Busstationen Palacio da Bolsa är belägen cirka 5 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Sbv Perfect River View OOporto
Ribeira Heart Of Oporto Apartment
Mobilpris

Ribeira Heart Of Oporto Apartment

104 m från boendet
Flores Apartment
Mobilpris

Flores Apartment

5.4
Okej 10 recensioner
143 m från boendet
USD 114 USD 103
per natt
Cozy Studio City Center
Mobilpris

Cozy Studio City Center

7.0
Bra 4 recensioner
146 m från boendet
USD 89 USD 80
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Francisco Sa Carneiro flygplats
    16 km

    Tågstationer

    São Bento train station
    600 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vindsurfing
    • Kanotpaddling
    • Vandring
    • Tennisbana
    • Fiske

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Hushållning
    • Välkomstdryck

    Matställen

    • Matplats utomhus
    • Picknickområde/bord

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Strand
    • Solterass
    • Trädgård
    • Grill faciliteter

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Minibar
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Kafé
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Licensnummer21674/AL
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Sbv Perfect River View?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Sbv Perfect River View inkluderar bland annat Zona Ribeirinha, Saint Ildefonso-kyrkan, Ribeira-torget.
    • Hur stort är lägenheten Sbv Perfect River View?
      Lägenheten Sbv Perfect River View är 120 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Francisco Sa Carneiro flygplats
    16 km

    Tågstationer

    São Bento train station
    600 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Sbv Perfect River View OOporto
    100% Verifierade recensioner

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng